Obsahová analýza webu

Obsahová analýza webu má stejné cíle jako ostatní produkty z kategorie SEO. Tedy zvýšit návštěvnost vašich stránek, zaujmout čtenáře, kteří už se na váš web dostali a udělat z návštěvníků zákazníky a celkově zkvalitnit obsah vašeho webu – tak aby prodával respektive plnil svou funkci.

Proč analýzu dělat

Pomůžeme vám zjistit a odstranit slabiny vašeho webu. Mezi nejčastější nedostatky patří např. nepřehledný obsah nebo dlouhé, složité a nepříliš přesvědčivé texty. Další častá chyba je ta, že obsah webu dostatečně nepropaguje a nevyzdvihuje jádro podnikání a jeho pozitivní přínosy. Text a obsah musí prodávat a perfektně prezentovat.

Obsahová analýza zahrnuje

  • Detailní zhodnocení kvality obsahu. Toto zhodnocení obsahuje analýzu textů (kvalita, struktura, přehlednost, členění, rozsah) a celkové zhodnocení obsahu.
  • Analýza klíčových slov a doporučení vhodných úprav textů. Provedeme analýzu klíčových slov a navrhneme konkrétní postupy, jak zlepšit texty, jejich obchodní přesvědčivost a SEO funkci.
  • Analýza aktuálních výsledků webu ve vyhledavačích. Obsahová analýza je zakončena přehledem a zhodnocením současných výsledků vašich webů v hlavních vyhledavačích.
 

Podrobné informace o vašem webu

Pro účinnou obsahovou analýzu vašich webových stránek budeme potřebovat některé detailní informace o vašem webu. Samozřejmě zůstanou jen mezi námi. Budeme od vás potřebovat minimálně tyto údaje:

  • klíčová slova - všechna slova a slovní spojení, která považujete za klíčová a která dle vás zadávají lidé do vyhledavačů při hledání vašeho webu
  • obchodní informace - hlavní cíle webových stránek, informace o vašich zákaznících apod.
  • konkurence - informace o vaší konkurenci respektive odpověď na otázku „koho považujete za své hlavní konkurenty“
  • statistiky návštěvnosti
  • jádro podnikání - co je jádrem vašeho podnikání? čím užší specializace, tím lépe
 

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku obsahové analýzy vašeho webu. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář