Informace z Google Analytics

Google Analytics je velmi účinný měřící systém, který vám může výrazně pomoci při rozhodování, jak zlepšit svůj web. Nabízíme vám vytvoření Analytics účtu, případně revizi stávajícího účtu a hlavně vhodné nastavení účtu. Získáte tak velmi cenné informace. Ze zkušenosti víme, že drtivá většina webů má měření chybně realizované nebo používá jen malou část a většinu nejlepších možností opomíjí.

Měřící účet – co získáte

Google Analytics má spousty možností, jak získat užitečné informace. Co pro vás tedy uděláme:

  • Založíme nový Analytics účet. Pokud jej ještě nemáte, založíme vám nový účet, pokud jej už máte, provedeme kontrolu stávajícího nastavení.
  • Zohledníme specifika vašich stránek. Zacílíme Analytics přesně na váš web. Vše nastavíme na míru vašemu webu a vašim potřebám.
  • Zašleme instrukce. Vašim programátorům pošleme detailní instrukce, jak zlepšit měřící skripty na vašem webu.
  • Detailně nastavíme a přizpůsobíme českému prostředí. Vaše měření optimálně a detailně nastavíme a přizpůsobíme ho českému prostředí.
  • Zkontrolujeme. Vždy zpětně zkontrolujeme všechny úpravy a jejich účinnost.
  • Doporučíme. Nastavíme sledování objednávek a doporučíme ideální způsob sledování vašich reklamních kampaní.
  • Vypracujeme závěrečnou zprávu. V této zprávě shrneme informace o provedených nastaveních a doporučíme, které oblasti se vám vyplatí sledovat.
 

Efektivní měření pro weby

Využívání Google Analytics a jeho správné nastavení využívají všechny typy webových stránek: rezervační systémy, e-shopy, firemní weby, informační a zpravodajské servery aj. Měření je při správném nastavení opravdu efektivní, ukáže vám slabiny i silné stránky webu. A hlavně místa a procesy, kde by se dalo jeho fungování zlepšit.

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám rádi a ochotně založíme a nastavíme měřící systém Google Analytics. Za 4 500 Kč bez DPH. Nastavení provedeme do 7 pracovních dnů. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář