Copywriting

Web copywriting je psaní textů pro web. Copywriting je nedílnou a důležitou součástí komplexní optimalizace – SEO. Texty od kvalitního copywritera prodávají. A navíc jsou psány tak, aby je zaznamenaly vyhledavače a posunuly stránky s kvalitními texty na přední místa. Můžete mít perfektní design a grafiku, ale prodávají právě texty. Každý odborník na weby, včetně nás, vám důrazně doporučí využít služeb copywritera.

Dobrý text prodává

Čtení textu na internetu má úplně jiná specifika než klasické čtení knih či časopisů. Návštěvníci webů text spíše skenují než čtou. Proto je třeba upoutat hned v prvním odstavci, zdůraznit důležité, vhodně text členit, psát přehledně a jednoduše. A zároveň čtivě. Nenásilně dovést potencionální zákazníky k tomu, aby se stali opravdovými zákazníky. Copywriting je umění a my vám jej nabízíme ve vysoké kvalitě.

Dobrý text zvyšuje návštěvnost

Kvalitní copywriter píše texty nejen s ohledem na čtenáře, ale také s ohledem na vyhledavače. Používá vhodná klíčová slova, které nejlépe získá za pomoci analýzy klíčových slov. Četnost a vhodné použití těchto klíčových slov zlepšuje postavení celého webu ve vyhledavačích. Na zadaná klíčová slova pak stránky vyjíždějí na předních příčkách.

Copywriting – naše nabídka

Napíšeme pro vás přesně cílené texty, které mohou plnit různé funkce – prodávat výrobky či služby, posilovat značku a dobré jméno firmy, povzbuzovat poptávku nebo třeba motivovat ke kliknutí. Nejčastější texty:

  • Webová prezentace. Texty pro váš web, popis produktů a služeb, popis firmy apod.
  • Reklamní texty. Letáky, bannery, slogany, návrhy názvů a další reklamní texty.
  • PR články, tiskové zprávy aj.
 

Jak probíhá spolupráce

  • Jednoduše nám popíšete hlavní cíle, kterých chcete dosáhnout.
  • Dodáte nám podklady. Většinou stačí podklady ze stávajících stránek.
  • Naši copywriteři nastudují dodané materiály, provedou analýzu konkurence, poznají vaše služby a vaše zákazníky. Dále vyberou vhodná klíčová slova a sestaví přesvědčivý a cílený text, který vyzdvihne to, čím se odlišujete, zaujme a splní svůj cíl.
  • Výsledný text dostanete k připomínkování.
  • Copywriter přihlédne k připomínkám a text upraví do konečné podoby.
 

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku na copywriting. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář